Nabízené pozice

 Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářství, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Leasing Manager zpět
Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance

Náplň práce:
- Zajišťování pronájmu volných ploch v obchodních centrech a hypermarketech
- Identifikace nových prostorů pro pronájem a aktivní vyhledávání nových nájemců
- Identifikace služeb a produktů chybějících v jednotlivých obchodních centrech
- Udržování dobrých vztahů se stávajícími nájemci
- Dohlížení na platební morálku nájemců, prevence vzniku nedobytných pohledávek
- Reporting aktivit ředitelům jednotlivých obchodů
- Podpora při uzavírání nájemních smluv

Požadavky:
- Předchozí pracovní zkušenost s pronájmem komerčních prostor podmínkou!
- Povědomí o realitním trhu
- Znalost právních souvislostí týkající se vztahu nájemce-pronajímatel
- Dobré vyjednávací a komunikační dovednosti
- Komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň středně pokročilá podmínkou)
- Řidičský průkaz – aktivní řidič

Nabízíme:
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon, Notebook
- Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
- Vzdělávací kurzy, školení
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Sleva na firemní výrobky/služby

Místo pracoviště
Praha

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.