Nabízené pozice

 Pro mého klienta, předního světového výrobce a distributora zdravotnického vybavení hledám posilu do týmu na pozici:

Konstruktér senior zpět
Technika, elektrotechnika a vývoj

Náplň práce:
- vývoj a aplikace nových technologií
- zpracování konstrukčních dokumentace a její aktualizace
- spolupráce při výrobě a zkoušení prototypů
- možnost spolupráce na nových projektech
- vývoj mechanických i mechatronických dílů

Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru
- znalost jakéhokoliv 3D systému
- kreativní zacházení s technickým zadáním úkolu
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- dobrá znalost Aj nebo Nj (v oblasti technické i obecné)
- ŘP sk. B výhodou
- komunikativnost, schopnost týmové práce
- odpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup, flexibilita, schopnost hledat řešení

Společnost nabízí:
- prostor pro inovaci a kreativitu
- flexibilní pracovní doba a možnost home office
- různorodou pracovní náplň
- zázemí stabilní a úspěšné společnosti
- možnost odborného a kariérního růstu
- širokou škálu benefitů (příspěvek na stravování, Cafeteria systém, příspěvek na penzijní pojištění, firemní školka apod.)

Nástup možný ihned.

Lokalita pracoviště: Slaný

Místo pracoviště
Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.