Nabízené pozice

Pro mého klienta, český software house s dlouholetou historií, vyvíjející vlastní rozsáhlé ERP řešení, hledám posilu týmu na pozici:

Obchodní manažer Senior zpět
Prodej a obchod

Vaším úkolem bude:

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků v rámci ČR a SR
  • Komunikace s novými i stávajícími zákazníky na úrovni středního a vyššího managementu
  • Tvorba nabídek a prezentací
  • Spolupráce s konzultanty, developerským týmem a marketingovým oddělením

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání obchodního zaměření, VŠ vítáme
  • Minimálně 2 roky praxe na obchodní pozici, praxe v oblasti prodeje informačních systémů je výhodou
  • Znalost MS Office
  • Základní znalost AJ
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost jednání ze zákazníkem
  • Schopnost týmové práce
  • Orientace na cíl
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost učit se nové věci
  • Flexibilitu, samostatnost, iniciativu, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • Práci v moderní, procesně orientované IT společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a sehraný kolektiv
  • Práci na zajímavých projektech pro zajímavé klienty
  • Možnost odborného růstu v oblasti informačních technologií a podnikových procesů
  • Velmi dobré pracovní podmínky: flexi pracovní doba, homeoffice, nutnost být v kanceláři cca 1x za 14 dní, vybavení: mobilní telefon, notebook, automobil.
  • Hlavní pracovní poměr/Externí spolupráce
  • Místo: Přerov
  • Nástup: dohodou

Místo pracoviště
Přerov

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr, Živnostenský list

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.